89 534 36 89 Ubezpiecz swój rower!

Nasze pasje

Czesław Ciućkowski, właściciel największego w Polsce Salonu Rowerowego, „chorobą rowerową” zaraził się już w dzieciństwie. Początkowo jako młodzik jeździł na radzieckiej Ukrainie, a następnie na wyścigowym Huraganie. Był także wyczynowym kolarzem gdyńskiego Wojskowego Klubu Sportowego „Flota” oraz czołowym zawodnikiem olsztyńskiego Ludowego Klubu Sportowego „Zjednoczenie”. Zapisał na swoim koncie wiele sukcesów, zarówno w kraju, jak i za granicą. Po zakończeniu 15-letniej kariery sportowej nie rozstał się z kolarstwem, Wielokrotnie uczestniczył w wielkich imprezach kolarskich jako członek ekipy technicznej.
 


Zdobyte doświadczenie ułatwiło mu w 1990 r. otwarcie warsztatu naprawy rowerów przy ul. Wyzwolenia w Olsztynie. Trzy lata później salonu rowerowego przy ul. Lubelskiej, który z niewielkiego sklepu przeistoczył się w salon o powierzchni 2000 m². Sklep sprawia imponujące wrażenie. Oczy klienta przyciągają setki rowerów najlepszych światowych firm oraz prywatna kolekcja zabytkowych rowerów, licząca ponad 190 wyjątkowych egzemplarzy. To imponujący przegląd historii rozwoju techniki rowerowej w kraju i na świecie.
 


Salon oferuje również szeroki asortyment akcesoriów. Ponadto można zaopatrzyć się w bagażniki do wszystkich typów samochodów, a także uchwyty do przewozu rowerów. Firma prowadzi również wypożyczalnię jednośladów. Korzystają z niej głównie turyści z Polski i Niemiec. Dodatkową zaletą jest możliwość nabycia nowego roweru przy jednoczesnym pozostawieniu dotychczas eksploatowanego sprzętu (w tzw. komisie). Dla Naszej Firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli w sklepie nie ma odpowiedniego sprzętu, to bardzo szybko zostanie zamówiony i dostarczony klientowi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, starannie dobieramy rower do ich predyspozycji i potrzeb. Dzięki zdobytemu doświadczeniu służymy Państwu rada i pomocą nie tylko przy kupnie roweru, lecz również przy jego serwisowaniu.